Informační lišta SK
Prémiové šatníkové ramienka
 

Návrat k tradícii poctivých šatníkových ramienok

Pevný materiál a poctivé spracovanie nemusí byť len nostalgickou spomienkou na poctivé remeslo. Pri výrobe šatníkových ramienok sú pre nás na prvom mieste dizajn, robustnosť a funkčnosť.

Tradícia šatníkových ramienok
Luxusné ramienka  

Životnosť ramienok je 30 rokov

Šatníkové ramienka Mekko vyrábame z masívneho dreva. Vďaka kvalitným materiálom a precíznemu spracovaniu s nimi môžete počítať desiatky rokov.
Prehliadnuť si ramienka
 

Unesú aj ťažké oblečenie

Tvrdé masívne drevo a pevné kovové háky si hravo poradia aj s ťažkou váhou niektorých odevov. Bez problémov unesú napríklad aj váhu zimných kabátov.

Šatníkové ramienka unesú aj ťažké odevy
 

Nechajte si ramienka ozdobiť gravírovaním

Do ramienok gravírujeme ľubovoľné texty alebo aj obrázky. Napríklad Vaše iniciály, obľúbený symbol, meno Vášho partnera alebo názov Vášho hotela. Na konkrétnom zadaní sa vždy dohodneme osobne e-mailom.

Zdobenie ramienok gravírovaním
 

Kladieme dôraz na estetickú hodnotu a dobré spracovanie

Funkčnosť je u nás základnou vlastnosťou, ale človek chodí každé ráno do skrine dozdobiť svoju osobnosť. Je teda fajn, keď si oblečenie môže skladať z ramienok, ktoré sú nielen funkčné, ale aj pekné.

Preto kladieme veľký dôraz aj na ich dizajn. Kvalitná povrchová úprava má ešte jeden efekt. Šatníkové ramienka z masívu sú tak hebké, že ich nebudete chcieť dať z ruky.

Prehliadnuť si ramienka

Šatníkové ramienka z masívu

Kde všade už visíme