na prehľad článkov

Nový šatník

 
Pri zariaďovaní nového šatníka musíte myslieť na množstvo vecí. Tou zásadnou je výber miesta. Otázku, či šatník vybudovať "na zelenej lúke" alebo mu dať priestor na pôvodnom mieste, si zodpovedzte hneď na začiatku. Potom sa zamyslite nad nábytkom a jeho rozmiestnením. Starovekí Gréci skladovali šaty v truhlách. Rovnaký koncept sledovala aj stredoveká Európa. Šatníkové skrine dnešného typu sa objavili až v Baroku a od tej doby prešli veľkou premenou. Čo sa však nezmenilo je estetická a spoločenská funkcia šatníkov. Aj dnes platí, že aj tie najmenšie detaily majú dôležitý význam. Nenahraditeľné pre celkový dojem z nového šatníka sú napríklad "jednoduché" šatníkové ramienka.
Nový šatník
 

Ramienka Mekko dajú Vášmu novému šatníku jedinečnú tvár

Ramienka Mekko sa čoskoro stanú nerozlučným funkčným doplnkom Vášho nového šatníka. Precízne spracovanie a jedinečný dizajn bude tešiť nielen Vás, ale aj návštevu. Skrátka, spracovanie z masívneho bukového dreva a pevných kovových hákov robí z luxusných ramienok Mekko skutočný klenot Vášho šatníka alebo vešiaku.
 
    • Kovové háky udržia aj extrémne ťažké bundy a obleky.
    • Sako ani ďalšie oblečenie nebude vďaka ideálnym proporciám ramienka prevísať.
    • Protišmykový povrch nohavicovej tyče zabraňuje zošmyknutiu odevov.
    • Masívne bukové spracovanie sa vyznačuje osobitým dizajnom.
 
 

Presvedčte sa sami. Navštívte náš e-shop

Premýšľate nad tým, aké ramienko by sa zrovna do Vašej skrine alebo na vešiak hodilo najlepšie? Chcete si vybrať jedinečný bukový skvost, na ktorý bude skutočne radosť pozrieť? Nakuknite do nášho e-shopu.

Prehliadnuť si ramienka

Šatník s ramienkami Mekko
 

Pre jedinečnosť bytov aj hotelových izieb

Luxusné ramienka Mekko dodávame všetkým zákazníkom, ktorí si zakladajú na jedinečnosti a precíznosti. Našimi zákazníkmi sú tie najlepšie hodnotené hotely.
 
 
 Hotel Aria  Hotel GlassHouse  Hotel Golden Well