na prehľad článkov

Rekonštrukcia šatníka

 
Máte v dome šatník, ktorý už nevyhovuje Vašim potrebám? Zrejme je na čase zmeniť jeho usporiadanie. Pusťte sa do rekonštrukcie šatníka, aby sa Vám do neho všetky veci pohodlne vošli. Oblečenie, obuv a ďalšie módne doplnky predstavujú v každej domácnosti asi polovicu všetkých vecí. Preto si zaslúžia mať dostatočný priestor na svoje uskladnenie.
Rekonštrukcia šatníka
 

Než sa vrhnete na rekonštrukciu šatníka, všetko si dôkladne premyslite

Šatník nie je len praktickou a funkčnou miestnosťou, ale môže sa stať komfortnou zónou Vášho domova. Pokiaľ si jeho usporiadanie dobre premyslíte, bude Vám slúžiť k úplnej spokojnosti. Dobre vybavený šatník, samozrejme, dotvára aj vzhľad celého interiéru. Praktické organizéry a dizajnové doplnky s premysleným konceptom štýlovo zapadnú do moderného aj tradičného domova.
 

Nezabudnite na šatníkové ramienka. Vnesú do Vašej skrine poriadok a šatník nebude len miestom neprehľadných komínov

 

Všetky tričká, košele aj nohavice zaveste na ramienka

Získate tým dokonalý prehľad o každom jednotlivom kúsku. Už sa Vám potom nikdy nestane, že sa pri hľadaní jedného trička rozsype celá kôpka.
Zariadenie šatníka
 

Bukové ramienko Mekko plní svoj účel na jednotku. Navyše aj dobre vyzerá

 
Šatníkové ramienka vyrábame z masívneho bukového dreva, ktoré sa len tak ľahko nezlomí. Drevo v kombinácii s pevným kovovým hákom poskytuje dostatočnú oporu aj ťažkým kúskom oblečenia. Ramienka svojím tvarom rešpektujú siluetu oblečenia, ktoré sa tak neničí a nedeformuje.
icon1
Vysoká nosnosť
icon3
Precízne spracovanie
icon6
Kvalitné bukové drevo