Informační lišta SK
na prehľad článkov
 

Zabudnite na uponáhľané rána. Múdro premyslený šatník Vám ušetrí čas aj  nervy

Šatník v dome

Šatník v dome

 
Staviate si nový dom alebo plánujete rekonštrukciu toho starého? Pokiaľ Vám to priestor dovolí, nezabudnite počítať so šatníkom. Prakticky zariadený šatník v dome Vám zaistí komfort a pohodlie.
 
Každodenné lovenie oblečenia z hĺbky Vašej skrine a hľadanie vhodného outfitu dokáže poriadne vyčerpať. Prečo nemať svoje kúsky prehľadne usporiadané a vedieť, kam pre svoj obľúbený kúsok siahnuť. Pri zariaďovaní domáceho šatníka si všetko dôkladne premyslite. Nezabúdajte ani na drobné detaily, ako sú kvalitné šatníkové ramienka.
 

Žiadny šatník sa, samozrejme, nezaobíde bez ramienok

Pokiaľ bojujete s každým centimetrom miesta, nie je od veci si organizáciu šatníka poriadne premyslieť. Najviac miesta ušetríte, keď svoje oblečenie zavesíte na ramienka. Kvalitné a spoľahlivé šatníkové ramienka sú srdcom šatníka. Preto sa vyplatí na nich nešetriť.
 
 

Bukové ramienko Mekko sa stane ozdobou Vášho šatníka. Každý kúsok je jedinečný

V bukovom dreve sa odráža krása a neopakovateľnosť prírodného materiálu. Každé ramienko od Mekka je tak rýdzim originálom.

Prehliadnuť si ramienka Mekko

Drevené ramienko
 
Páči sa Vám elegantný dizajn? Potom Vás bukové ramienka zaručene nadchnú. Presne také šatníkové ramienka vyrába Mekko. Masívne bukové drevo v kombinácii s pevným kovovým hákom vnesie do šatníka dotyk luxusu.
 

Vyrábame ramienka pre všetky typy odevov

Na každý typ odevu sa hodí iné šatníkové ramienko. Jeho tvar by mal odrážať siluetu jednotlivých zvrškov. Ramienka na kabát, sako alebo bundu sú v ramennej časti rozšírené, aby uniesli väčšiu záťaž a nedochádzalo k deformáciám oblečenia. Na košele potom stačia ramienka s užším profilom. Pohyblivé kovové klipy umožnia zavesenie nohavíc či sukní. Pre celý oblek alebo nohavice s košeľou sú potom ideálne ramienka s protišmykovou nohavicovou tyčou.