na prehľad článkov

Vešiak na oblečenie

 
Už sa nemôžete pozerať na Vaše obľúbené oblečenie, ako sa váľa po zemi alebo cez operadlo stoličky? Pokiaľ nemáte dostatok miesta v skrini, zožeňte si vešiak na oblečenie. Praktický a dômyselný pomocník na odkladanie zvrškov sa hodí do každej domácnosti. Úložných a odkladacích priestorov totiž nie je nikdy dosť.
Vešiak na oblečenie
 

Doplňte vešiak na oblečenie elegantnými ramienkami. Kabát ani sako sa Vám už nikdy neskrčia

Samostatné vešiaky majú mnoho podôb. Či už sa rozhodnete pre nemého sluhu alebo napríklad pojazdný stojan, nezabudnite na šatníkové ramienka. Aj taká drobnosť, ako krásne ramienko zavesené na štýlovom vešiaku, ovplyvní celkový dojem z Vášho interiéru. Pokiaľ si potrpíte na detail, stavte pozrieť na masívne bukové ramienka Mekko. Pri každom odkladaní zvrškov Vás poteší pohľad na exkluzívny dizajnový kúsok.
 

Bukové ramienko je krásny dizajnový doplnok. Stane sa ozdobou každého šatníka, predsiene alebo vstupnej haly

icon2
Exkluzivita a jedinečnosť
icon3
Precízne spracovanie
icon5
Nadčasový dizajn
 

Ramienko od Mekka Vášmu oblečeniu pristane

Masívne bukové drevo v kombinácii s pevným oceľovým hákom spolu tvoria dokonalú harmóniu. Neopakovateľná štruktúra prírodného dreva dáva každému ramienku punc jedinečnosti. Tvar ramienka je navrhnutý tak, aby poskytol oblečeniu dostatočnú oporu a zabránil jeho zničeniu. Vďaka protišmykovému povrchu odev z ramienka nespadne a Vaše zvršky sa tak nebudú váľať po zemi.