Informační lišta SK
V máji máme dopravu zadarmo!
0 0 d 0 0 h 0 0 m
Doprava zadarmo
Skrýt
Zobrazit
na prehľad článkov
Vybavenie šatníkovej skrine

Vybavenie šatníkovej skrine

 
Hovorí sa, že kto má stoličku, ten býva. Ale čo by to bolo za pohodlné bývanie bez priestornej šatníkovej skrine. Oblečenie patrí medzi prvé veci, ktoré si do nového domova prinesiete. Preto si každý Váš módny kúsok zaslúži aj svoje miesto. Len tak sa mu dostane tá najlepšia starostlivosť. Pri vybavení šatníkovej skrine preto určite nezabúdajte na ramienka. Oblečenie, ktoré visí na ramienkach, sa len tak ľahko nepokrčí.
 

Šatníková skriňa ako solitér či vstavaná skriňa? 

Na typu skrine nezáleží. Pre správne uskladnenie Vášho oblečenia je dôležité jej vnútorné usporiadanie. Pokiaľ si úložné priestory zorganizujete podľa svojich potrieb, šatník Vám bude slúžiť k plnej spokojnosti. Čo v žiadnej praktickej skrini nesmie chýbať?
 
  • Úložné boxy, koše a zásuvky pre malé nevyhnutnosti typu ponožky a spodné prádlo 
  • Podľa priestoru pevná alebo výsuvná šatníková tyč na ramienka
  • Flexibilné výsuvné či polohovateľné police
  • Kvalitné a spoľahlivé šatníkové ramienka na jednotlivé kúsky oblečenia aj pre celý outfit
 

Na ramienkach nešetrite. Masívne bukové drevo a kov zaručujú dlhovekosť

Luxusné šatníkové ramienka Mekko sa hodia na zavesenie rôznych kúskov oblečenia. Výnimku tvoria snáď len vlnené svetríky, ktoré si svoj tvar lepšie udržia, keď sú poskladané na policiach. Vyrábame široké  bundu">ramienka na kabáty, bundu alebo sako, užšie ramienka na košeleramienka s pohyblivými klipmi na zavesenie nohavíc aj sukní alebo ramienka vybavené nohavicovou tyčou na zavesenie kompletného outfitu či celého obleku.

Chcem si prehliadnuť ramienka

Vybavenie šatníkovej skrine ramienkami Mekko