Informační lišta SK
na prehľad článkov
Zariadenie malého bytu

Zariadenie malého bytu

 
Tiež na Vás zo všetkých strán padá oblečenie, občas zakopnete o pováľané páry topánok či o kabelku nastraženú v ceste? S tým sa v malom byte potýka snáď každý. Ako však zariadiť malý byt čo najefektívnejšie? Je potrebné využiť všetky úložné priestory na maximum.
 

S trochou kreativity si aj v tom najmenšom byte vytvoríte dômyselnú prezliekareň

Zožeňte si pár šikovných organizérov, stojan na oblečenie a šatníkové ramienka. Počas chvíle tak získate perfektne zorganizovaný šatník.
Zariadenie malého bytu ramienkami
 

Úložné priestory nemusíte schovávať za zavretými dverami

Pokiaľ sa Vám do bytu nevojde šatníková skriňa, nezúfajte. Máme pre Vás tip, ako si zariadiť malý byt prakticky aj v duchu minimalizmu. Nebudete sa tak musieť zbytočne zbavovať žiadneho kúska svojho oblečenia.
 

Komfort a pohodlie môžete mať aj v úspornej verzii. Stačí len stojan a šatníkové ramienka

Nemusíte byť práve hviezdou prehliadkových mól, aby ste si do svojho bytu mohli zabezpečiť pohyblivý stojan na oblečeniePonúka šikovné riešenie tam, kde sa už nezmestí žiadna skriňa. Práve v malom byte dokáže ušetriť množstvo miesta. S praktickými ramienkami budete mať oblečenie usporiadané ako vo výkladnej skrini.
 

Sú to práve maličkosti, ktoré robia domov domovom. Maličkosti ako šatníkové ramienka

V malom byte aj taká drobnosť, ako je „obyčajné“ ramienko, upúta hneď pozornosť. Preto pri ich výbere buďte náročný. Šatníkové ramienka Mekko z masívneho bukového dreva sú nielen funkčné a praktické, ale aj dizajnovo krásne. Presvedčte sa sami.